Ferizli Masaj Salonu

Kendimi bu şekilde tek bir cümleyle tanıtırdım. Ferizli Masaj Salonu Bu arada kendimi Rusça olarak adlandırıyorum, ancak Ukrayna’da uzun süre yaşadım. Slav güzelliğini ortak olarak söyleyebilirsin. Aynı kan çok fazla farketmez.

Sakarya Ferizli Masaj Salonu

Fakat sorun şu ki, ateşli dakikalarımda yer alacak bir adama açıklamak zor olabilir. İkisinin burada çok farklı şeyler olduğu düşünülüyor. Bu yüzden Rus ve Ukraynalı denilen iki farklı ırk olduğunu düşünüyorlar.

Sakarya Masaj Salonu

Ama böyle bir durum yok, öncelikle bilmenizi isterim. Bu bilgiyi bildiğiniz gerçeği elbette pek değişmeyecek. Zaten bilerek işleri değiştirmek istemiyorum. Aksine, birbirimizi daha yakından tanımak için bize izin vermektir. Buraya geldiğimde Türk erkeklerinin çok kibar olduğunu öğrendim. Garip bir şekilde, Ukrayna’daki Türk erkeklerinin hepsi çok egoist ve kadınlara karşı, cinsiyet olgusu konusunda çok açgözlüler. Onun kadın davranışlarına bakarsanız şaşırırsınız. Belki de bilmiyorum ki Ukraynalı Ukraynalı kadınlar çok güzelse, orada birini ortadan kaldırırsak, başka bir kadın var demektir. Burada çok güzel kadın yok. Türk kadınları iyi bakımlı değiller ancak Slav kadınlarından güzellik yönünden geçemiyorlar. . Bu yüzden erkekler burada benim kadar güzel bir kadını gördüklerinde, güvenle hareket edemezler. Aksine, ateşli bir kadın görürler ve kendilerini daha kibar olmaya davet ederler. Benimle daha sıcaklar.